Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Barevného bydlení

Reklama
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete
dodávku? Půjčujeme dodávky.

Autosklo Ostrava

Jsme specialisté na výměnu
čelní skla automobilu.

Nebojte se barevného bydlení

Domov je sídlem našeho odpočinku. Zde zapomínáme na pracovní stres, hrajeme si s dětmi, relaxujeme ve svém oblíbeném křesle. Barevnost domova mnohdy značí náš vlastní charakter - zobrazuje vlastní osobnost. Barva ložnice může mít příznivý vliv na milostný život a náladu člověka. Nebojte se tedy barevného bydlení a směle se vyzbrojte odvážnou zelenou! Bude se vám žít veseleji.

Nadčasový nábytek v jasně modré

Základním prvkem každého domova je nábytek. Díky němu si vlastně domov zútulníme a zároveň jej dovedeme k praktičnosti. Mějme však na paměti, že každá barva má svůj psychologický význam a o barevnosti nábytku předem rozmýšlejme. Modrá barva nám např. pomůže rozproudit krevní tlak a zlepší srdeční tep. Je relaxační a klidná, proto se hodí zejména do koupelny nebo ložnice. Na některé lidi ovšem může působit chladně. Proto se jí vyvarujte, trpíte-li zimomřivostí. Nábytek v jasně modré dokáže domov ozvláštnit tak, že se budeme cítit jako majitelé luxusního italského sídla.

Jakou barvu do kuchyně?

Vždy je volba barvy na vkusu majitele, ale můžeme vám pomoci s výběrem barevnosti jednotlivých pokojů. Vyzkoušejte si nejprve vymalovat zvolenou barvou jeden pokoj. Pokud budete spokojení, můžete postupovat dál. Do kuchyně volte červenou, která evokuje k lepší chuti a požitku z jídla. Je energická a vyvolává vzrušení. Žlutá je zase výbornou volbou do jídelny či chodby. Přivítá tak vaše návštěvy ve skvělé náladě. Zelenou barvou vymalujte dětské pokoje. Tato barva totiž uklidňuje a povzbuzuje k dlouhému spánku. Pro obývací pokoje se výborně hodí oranžová nebo fialové. Obě barvy s sebou přinášejí vyrovnané emoce. Vyhnout byste se naopak měli černé a nudné šedé.
TOPlist