Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Interiérové dveře

Reklama
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete
dodávku? Půjčujeme dodávky.

Autosklo Ostrava

Jsme specialisté na výměnu
čelní skla automobilu.

Interiérové dveře

Dveře v bytě jsou velmi přínosnou dekoraci, většina z vás to vidí jako vchod do další místnosti. Zkuste se na to podívat jako na něco, co by vám mělo váš byt designové vylepšit. Neuvěříte jak lehce můžou vaše dveře v bytě opticky splynout se stěnami. Také ale může nastat opak a dveře se náhle promění v designový prvkem interiéru. Při výběru dvěří nedbejte jenom na design, dívejte se i na to, z kterého materiálu jsou dveře vyrobeny, kolik místa zabírají a aby zvládali střídání teplot a rozdíly vlhkosti.

Dveře, které mají odlišné prostředí (například chodba, sklep) mohou po čase ztrácet vzhled, deformovat se či špatně dovírat a to pak dochází k úniků tepla. Pokud v bytě máte dveře, kde na jedné straně je vytápěná místnost a na straně druhé, nevytápěná, měli byste volit mezi kvalitními termo či klima dveřmi.

Bydlíte-li v moderním bytě, kde je kuchyň propojená s jídelním koutem nebo obývacím pokojem, jedna se o místnost, kde často větráme a spolehát čistě na digestoř není nejidealnější nápad. Pomoct vám v tomhle případě můžou i tzv. Klima dveře. Vybrat si můžete i posunovací dveře po stěně nebo zasunovací do pouzdra.

V kuchyni chce každý mít co nejvíce světla, proto si můžete zvolit celoskleněné dveře, které jsou snadné na údržbu a lehce omyvatelné. V případě že si dveře nechcete pořídit z bezpečnosti kvůli dětem, bát se rozhodně nemusíte, sklo je vyráběno z velmi kvalitního materiálu a je nemožné jej rozbít. Neprůhledné dveře, ale částečně propouštějící světlo, se prosazují dnes i v koupelnách a sprchových koutech.

Máte doma malé děti nebo prostě chcete mít klid ve své pracovně, pak je jednoduchým řešením zvolit dobře těsnící dveře. Nejkvalitnější jsou s plnou dřevotřískovou deskou, která díky dřevu dokáže odrazit až 37 dB hluku. Na hlučnost nemají vliv jenom dveře, ovlivnit hluk vaších dětí můžete i pomocí silných stěn, podlahových krytin, provedením kvalitního stropu a dokonce i dobře rozestavěním nabytkem.

TOPlist