Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Podlahářské práce

Reklama
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete
dodávku? Půjčujeme dodávky.

Autosklo Ostrava

Jsme specialisté na výměnu
čelní skla automobilu.

Podlahářské práce

Stavíte nebo renovujete? Chcete mít doma všechno krásné a perfektní? Nejste už zvědaví na shrnující se koberce nebo vyboulené podlahy? Pak není nic jednoduššího, než povolat si odborníky na slovo vzaté – pány podlaháře.

Co se nabízí

Co všechno může být náplní jejich práce? Inu, jsou to podlaháři, takže logicky vše, co souvisí s podlahami a podlahovými krytinami. Vyrobí vám podlahu zbrusu novou, zrenovují starší, položí koberce, záleží jen na vás, na vašem přání a stavu vaší peněženky.

Začněte „od podlahy“

Jestliže do toho chcete jít, ujasněme si, co můžete reálně očekávat. Mezi podlahářské práce patří jednak pokládka nových podlah, dále renovace podlah starších a pokládka parket, koberců či linolea. Vlastně vše od přípravy povrchů pro pokládku na staveništi, přes vyrovnávací stěrky, renovace a broušení dřevěných a parketových podlah, tedy renovaci, obnovu a údržbu starších dřevěných podlah, obkládání schodů, pokládku podlah na rošty, instalaci korkových podlah, montáže masivních dřevěných podlah, pokládky lepených i plovoucích podlah, až po lepení, šroubení a tmelení…

Od A do Z

Co pro vás tedy solidní podlahářská firma reálně udělá? V prvé řadě, nezačínáte-li tak říkajíc „na zelené louce“, ale úpravy provádíte v prostorách, kde se již jistou dobu existuje, odstraní a zlikviduje starou podlahovou krytinu, pak upraví a vyrovná podklad pro pokládku nové vámi vybrané podlahové krytiny, kterou následně položí. Firmy, které chtějí nabídnout něco víc, nabízejí ještě mnohé nadstandardy např. v podobě doplnění o čisticí zóny, rohožky apod.

Nejen podlahy samotné

Samotný řemeslný fortel ale samozřejmě nestačí. Dobrá firma práci odvede komplexně. Provede předběžnou prohlídku „místa činu“, doporučí vám nejvhodnější podlahovou krytinu vzhledem k technickým možnostem a způsobu využívání daného prostoru, který také zaměří a následně vypracuje i finanční rozpočet. Tak bez obav a s chutí do toho!
TOPlist