Venčení psů

Venčení psů v době nemoci či jiné náhlé indispozici, možno i expres na zavolání, Praha

Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Podlahářské práce

Reklama
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete dodávku?
Půjčujeme dodávky.

Podlahářské práce

Stavíte nebo renovujete? Chcete mít doma všechno krásné a perfektní? Nejste už zvědaví na shrnující se koberce nebo vyboulené podlahy? Pak není nic jednoduššího, než povolat si odborníky na slovo vzaté – pány podlaháře.

Co se nabízí

Co všechno může být náplní jejich práce? Inu, jsou to podlaháři, takže logicky vše, co souvisí s podlahami a podlahovými krytinami. Vyrobí vám podlahu zbrusu novou, zrenovují starší, položí koberce, záleží jen na vás, na vašem přání a stavu vaší peněženky.

Začněte „od podlahy“

Jestliže do toho chcete jít, ujasněme si, co můžete reálně očekávat. Mezi podlahářské práce patří jednak pokládka nových podlah, dále renovace podlah starších a pokládka parket, koberců či linolea. Vlastně vše od přípravy povrchů pro pokládku na staveništi, přes vyrovnávací stěrky, renovace a broušení dřevěných a parketových podlah, tedy renovaci, obnovu a údržbu starších dřevěných podlah, obkládání schodů, pokládku podlah na rošty, instalaci korkových podlah, montáže masivních dřevěných podlah, pokládky lepených i plovoucích podlah, až po lepení, šroubení a tmelení…

Od A do Z

Co pro vás tedy solidní podlahářská firma reálně udělá? V prvé řadě, nezačínáte-li tak říkajíc „na zelené louce“, ale úpravy provádíte v prostorách, kde se již jistou dobu existuje, odstraní a zlikviduje starou podlahovou krytinu, pak upraví a vyrovná podklad pro pokládku nové vámi vybrané podlahové krytiny, kterou následně položí. Firmy, které chtějí nabídnout něco víc, nabízejí ještě mnohé nadstandardy např. v podobě doplnění o čisticí zóny, rohožky apod.

Nejen podlahy samotné

Samotný řemeslný fortel ale samozřejmě nestačí. Dobrá firma práci odvede komplexně. Provede předběžnou prohlídku „místa činu“, doporučí vám nejvhodnější podlahovou krytinu vzhledem k technickým možnostem a způsobu využívání daného prostoru, který také zaměří a následně vypracuje i finanční rozpočet. Tak bez obav a s chutí do toho!
TOPlist