Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rekonstrukce panelového bytu

Reklama
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete
dodávku? Půjčujeme dodávky.

Autosklo Ostrava

Jsme specialisté na výměnu
čelní skla automobilu.

Rekonstrukce panelového bytu jsou velmi žádané

Bydlíte v panelovém domě nebo se chystáte pořídit si panelový byt? Všimli jste si, že panelové byty jsou o něco levnější, než byty v starší cihlové zástavbě? Znamená to, že jsou panelové byty horší? Název „panelový byt“ mívá někdy trochu hanlivý nádech. Nižší kvalita tohoto typu bydlení už je však dávno minulostí a bydlení v panelovém domě mívá naopak své výhody. Vhodně uváženou rekonstrukcí panelového bytu získáte takřka neomezené možnosti změn a můžete výrazně zvýšit tržní hodnotu svého bytu, Do rekonstrukce panelového bytu se můžete pustit sami nebo s pomocí odborníků, záleží zcela na vašem rozhodnutí a také na vašich finančních možnostech.

Konzultace s odborníkem se vyplatí

Chcete ušetřit a uvažujete o tom, že rekonstrukci provedete sami? Záleží na tom, co od rekonstrukce panelového bytu očekáváte a také na objemu financí, které chcete na rekonstrukci vynaložit. Chcete-li vsadit na jistotu, poraďte se s odborníky nebo jim svěřte celou rekonstrukci. Můžete si nechat vypracovat projekt v některém z mnoha interiérových studií, nebo využijte služeb bytového architekta. Na společných schůzkách pak popíšete představu nového bydlení a také své možnosti. Ten, kdo bude rekonstrukci panelového bytu navrhovat, by měl vycházet i z vašeho vkusu a životního stylu.

Celková nebo částečná rekonstrukce?

Pokud již plánujete rekonstrukci panelového bytu, neměli byste zůstávat jen u částečných oprav a úprav, ale umožní li – vám to vaše finanční situace, vyplatí se zvolit celkovou rekonstrukci. Panelové byty nabízejí mnoho variant změn. Komplexní změna může přinést naprosto odlišný vzhled i dispoziční řešení rekonstruovaného bytu. Rekonstrukce panelového bytu může majitelům přinést úplně jinou úroveň bydlení, než na jakou byli zvyklí. Nové technologie umožňují smělá řešení, díky kterým vznikají moderní a krásné obytné prostory.

Rekonstrukcí panelového bytu získáte kvalitní bydlení

Právě neomezené možnosti změn a poměrně jednoduše proveditelné úpravy dělají z panelových bytů poměrně žádaný typ nemovitostí. Nejste-li si jisti s provedením rekonstrukce panelového bytu, nešetřete na nepravém místě a poraďte se s odborníkem. Takto vynaložené finance se vám bohatě vrátí. Získáte jak nové rozvržení bytu, které bude odpovídat vašim představám, tak také návrh barev a materiálů, které budou při rekonstrukci využity. Pokud byste si nevěděli rady s vybavením, může i to být součástí návrhu. Investice do kvalitního bydlení je dlouhodobou investicí a rekonstrukce panelového bytu jeho hodnotu jedině navýší.
TOPlist