Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Úklidové služby

Reklama
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete
dodávku? Půjčujeme dodávky.

Autosklo Ostrava

Jsme specialisté na výměnu
čelní skla automobilu.

Úklidové služby jsou tu pro vás

Jistě znáte situaci, kdy vám měla přijít ohlášená návštěva a vy jste nestíhali uklidit tak, jak jste si představovali. Pokud se taková situace opakuje často a máte pocit, že nic nezvládáte, měli byte zauvažovat o úklidových službách, které jsou zde právě pro takové případy. Pomohou vám jednorázově, ale můžete využít i jejich pravidelných služeb. S úklidovými službami budete mít uklizený a čistý byt bez chvatu a stresu, zbyde vám i dostatek času pro rodinu, přátele a koníčky.

Úklidové služby zajistí čistotu vaší domácnosti

Neustále pracujete a na domácnost vám nezbývá tolik času, kolik byste potřebovali? Pak se obraťte na úklidové služby, které se o vaši domácnost postarají a zajistí vám pravidelný úklid na profesionální úrovni. Pokud potřebujete úklid pouze před svátky nebo velkými rodinnými událostmi, můžete si zajistit jednorázové úklidové služby, kde budete přesně specifikovat konkrétní požadavky. Záleží zcela na vás, které služby si vyberete a jaký termín si zvolíte.

Úklid po rekonstrukci nebo malování

Malovali jste nebo rekonstruovali byt a čeká vás velký úklid, na který již nemáte sílu, chuť nebo čas? I zde vám pomohou úklidové služby. Zcela podle vašeho přání může být proveden hrubý úklid nebo úklid komplexní, po kterém se vrátíte do zcela uklizeného a čistého bytu. Můžete si vybrat i druh čisticích prostředků, kterými bude úklid prováděn, například s ohledem na různé alergie, oblibu vůní a podobně. Termín a čas si také zvolíte vy, úklidové služby vám vyjdou vstříc v jakémkoli čase.

Úklidové služby si objednávají i firmy

I ve firmách probíhá denní úklid. Máte stálou uklízečku a musíte každou chvíli řešit její absence, stížnosti a požadavky? Pak i vám pomohou úklidové služby. Již se nebudete muset obávat, že pracovník onemocní a vy nebudete mít uklizené kanceláře, nebudete potřebovat prostor pro uklízečky a sklad čisticích prostředků. Pracovníci úklidových služeb jsou také pravidelně kontrolováni, nemusíte se tedy starat o úroveň úklidu. Můžete si zajistit jak jednorázový úklid, tak pravidelnou údržbu.

TOPlist