DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Barevného bydlení

Jak kontaktovat malíře pokojů a firmy
  1. Vložte poptávku na malířské práce, nátěry.

  2. Můžete poptávat i jiné služby a řemesla.

  3. Oslovíte více řemeslníků, firem ve svém okolí.

  4. Konkrétní nabídky očekávejte do 24 hodin.

  5. Vybírejte si z cenových nabídek od více firem.
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete dodávku? Půjčujeme dodávky.

Autosklo Ostrava

Jsme specialisté na výměnu čelní skla automobilu.

Nebojte se barevného bydlení

Domov je sídlem našeho odpočinku. Zde zapomínáme na pracovní stres, hrajeme si s dětmi, relaxujeme ve svém oblíbeném křesle. Barevnost domova mnohdy značí náš vlastní charakter - zobrazuje vlastní osobnost. Barva ložnice může mít příznivý vliv na milostný život a náladu člověka. Nebojte se tedy barevného bydlení a směle se vyzbrojte odvážnou zelenou! Bude se vám žít veseleji.

Nadčasový nábytek v jasně modré

Základním prvkem každého domova je nábytek. Díky němu si vlastně domov zútulníme a zároveň jej dovedeme k praktičnosti. Mějme však na paměti, že každá barva má svůj psychologický význam a o barevnosti nábytku předem rozmýšlejme. Modrá barva nám např. pomůže rozproudit krevní tlak a zlepší srdeční tep. Je relaxační a klidná, proto se hodí zejména do koupelny nebo ložnice. Na některé lidi ovšem může působit chladně. Proto se jí vyvarujte, trpíte-li zimomřivostí. Nábytek v jasně modré dokáže domov ozvláštnit tak, že se budeme cítit jako majitelé luxusního italského sídla.

Jakou barvu do kuchyně?

Vždy je volba barvy na vkusu majitele, ale můžeme vám pomoci s výběrem barevnosti jednotlivých pokojů. Vyzkoušejte si nejprve vymalovat zvolenou barvou jeden pokoj. Pokud budete spokojení, můžete postupovat dál. Do kuchyně volte červenou, která evokuje k lepší chuti a požitku z jídla. Je energická a vyvolává vzrušení. Žlutá je zase výbornou volbou do jídelny či chodby. Přivítá tak vaše návštěvy ve skvělé náladě. Zelenou barvou vymalujte dětské pokoje. Tato barva totiž uklidňuje a povzbuzuje k dlouhému spánku. Pro obývací pokoje se výborně hodí oranžová nebo fialové. Obě barvy s sebou přinášejí vyrovnané emoce. Vyhnout byste se naopak měli černé a nudné šedé.
Využijte online poptávku pro služby
  1. Malování bytů, domů. kanceláři, nebytových prostor.

  2. Nátěry dveří, dřevěných oken, betonových podlah.

  3. Nátěry fasád a střech, nátěry ocelových konstrukcí.

  4. Řemeslné práce a služby navazující na malby a nátěry.

  5. Rekonstrukce, renovace interiérů i exteriérů, stavební práce.