DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Broušení parket Praha

Jak kontaktovat malíře pokojů a firmy
  1. Vložte poptávku na malířské práce, nátěry.

  2. Můžete poptávat i jiné služby a řemesla.

  3. Oslovíte více řemeslníků, firem ve svém okolí.

  4. Konkrétní nabídky očekávejte do 24 hodin.

  5. Vybírejte si z cenových nabídek od více firem.
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete dodávku? Půjčujeme dodávky.

Autosklo Ostrava

Jsme specialisté na výměnu čelní skla automobilu.

Dopřejte vašim podlahám kvalitní péči s broušením parket Praha

Máte parketovou podlahu a zvažujete její obnovu nebo výměnu? Je povrch vaší parketové podlahy opotřebený a parkety již nemají původní barvu? Netroufáte si na renovaci svépomocí? Zkuste využít služeb broušení parket Praha. Zbrousit parkety je potřeba po deseti až dvaceti letech, a pokud chcete dokonalý výsledek, svěřte tuto práci odborníkům s patřičnými znalostmi a vybavením.

Kdy je potřeba parkety zbrousit

Parketová podlaha se poškozuje většinou mechanicky, takže na ní vznikají vrypy nebo rýhy, dále při změnách teplot nebo stupně vlhkosti, kdy dochází k roztahování spár a vzniku prasklin a také působením vody a slunce, které způsobuje změnu barev a podporuje vznik skvrn. K nápravě většinou stačí zbroušení parkety do hloubky 1 mm. To pro vás bez problémů zajistí broušení parket Praha. Stačí změřit velikost plochy a zjistit původní použitý materiál. Vše další si již zjistíme sami, až budeme provádět zaměření.

Jak broušení parket probíhá

Broušení parket Praha provádí práce ve třech krocích. Nejdříve bude provedeno hrubé broušení, následovat bude střední a jemné broušení. Důležité je provedení všech tří etap, použitá technika i míra zkušenosti. Pokud by během broušení došlo k chybám, projeví se tyto nedostatky až při nanesení laku, kdy už je pozdě na nápravu. Broušení se většinou provádí do hloubky maximálně tří mm, při hlubším poškození je doporučena výměna poškozených míst. Tu provádí broušení parket Praha ještě před samotným procesem broušení.

S odborníky ušetříte čas i finance

Pokud provedení prací svěříte broušení parket Praha, ušetříte díky profesionálům mnoho svého času i peněz. Jen skutečný odborník dokáže přesně posoudit míru a rozsah poškození a dopředu navrhne nejvhodnější postup. Může se stát, že vám místo komplikované renovace a výměny velké části parket a následného broušení navrhneme výměnu celé podlahy.

Využijte online poptávku pro služby
  1. Malování bytů, domů. kanceláři, nebytových prostor.

  2. Nátěry dveří, dřevěných oken, betonových podlah.

  3. Nátěry fasád a střech, nátěry ocelových konstrukcí.

  4. Řemeslné práce a služby navazující na malby a nátěry.

  5. Rekonstrukce, renovace interiérů i exteriérů, stavební práce.