Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Čištění koberců a sedaček Praha

Služba zdarma
Cenové nabídky od více firem zdarma
Jak kontaktovat malíře pokojů a firmy
 1. Vložte poptávku na malířské práce, nátěry.

 2. Můžete poptávat i jiné služby a řemesla.

 3. Oslovíte více řemeslníků, firem ve svém okolí.

 4. Konkrétní nabídky očekávejte do 24 hodin.

 5. Vybírejte si z cenových nabídek od více firem.
Dotazy, informace - mob.. 602 682 212
Dotazy, informace - mob.. 602 682 212
Nabídka malířské a natěračské práce
 1. Malování bytů, domů. kanceláři, nebytových prostor.

 2. Nátěry dveří, dřevěných oken, betonových podlah.

 3. Nátěry fasád a střech, nátěry ocelových konstrukcí.

 4. Řemeslné práce a služby navazující na malby a nátěry-
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete dodávku? Půjčujeme dodávky.

Autosklo Ostrava

Jsme specialisté na výměnu čelní skla automobilu.

Čištění koberců a sedaček Praha

Stala se nějaká nepříjemná nehoda a potřebujete vyčistit koberec nebo sedačku? Nebo jen chcete provést pravidelné čištění koberců a sedaček? Pak v podstatě máte dvě možnosti. Buď se na čištění vrhnete sami s pomocí kartáčku, vody a příslušného čisticího prostředku – např. speciálních pěn k čištění koberců a čalouněného nábytku, nebo se obrátíte na odborníky, specializované firmy. Tyto firmy zabývající se čištěním koberců a čalouněného nábytku přitom zpravidla využívají dva druhy čištění – mokré čištění a suché čištění.

Mokré čištění spočívá ve využití vody spolu s vhodnou chemikálií a je podstatně levnějším způsobem čištění. Suché čištění naproti tomu spočívá v čištění bez využití vody, ale s využitím speciálních chemikálií a suchých pěn. Suché čištění je k čištěnému materiálu velmi šetrné, jedná se však o dražší variantu čištění.

Vedle výše uvedeného čištění specializované firmy zpravidla provádějí také impregnaci čalouněného nábytku, při které je materiál napouštěn speciálními přípravky, které pak zamezují pronikání špíny do ošetřeného nábytku.

Hledáte-li konkrétní specializovanou firmu zabývající se čištěním koberců, sedaček a jiného čalouněného nábytku v Praze, pak je nejvhodnější využít možností internetu a např. zadat heslo „čištění koberců a sedaček v Praze“ do vybraného internetového vyhledávače a po stisknutí tlačítka „hledat“ máte skoro vyhráno.

V žádném případě však není úplně vhodné obrátit se na první nalezenou firmu, ale je dobré projít si více nabídek, a to nejen z hlediska cen, ale také z hlediska způsobů čištění a vykonávání impregnace. Důležitá je také pracovní doba, ve které může být čištění u zákazníka provedeno, objednací doba, zpoplatnění dopravy pracovníků, materiálů a strojů k zákazníkovi apod. Nezapomeňte si také pročíst názory a reference dosavadních zákazníků, protože ty jsou mnohdy průkaznější než reklamní texty vybrané firmy.

TOPlist

Víte jak rychle oslovíte malíře pokojů ze svého okolí?

 • Zadejte si zdarma poptávku na malířské práce, nátěry, rekonstrukce, renovace, úklid.
 • Z pohodlí domova si můžete vybrat nejpřijatelnější cenu malování z nabídek od více firem.