DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Malování bytu Praha

Jak kontaktovat malíře pokojů a firmy
  1. Vložte poptávku na malířské práce, nátěry.

  2. Můžete poptávat i jiné služby a řemesla.

  3. Oslovíte více řemeslníků, firem ve svém okolí.

  4. Konkrétní nabídky očekávejte do 24 hodin.

  5. Vybírejte si z cenových nabídek od více firem.
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete dodávku? Půjčujeme dodávky.

Autosklo Ostrava

Jsme specialisté na výměnu čelní skla automobilu.

Malování bytu Praha nabízí vysokou kvalitu

Potřebujete vymalovat byt, protože si na malování sami netroufáte nebo nemáte dostatek volného času? Pak si objednejte malování bytu Praha. Získáte tak kompletní malířské práce včetně následného úklidu po malování. Malování bytu Praha nabízí i přípravu bytu před malováním i manipulaci s nábytkem, kvalitní přípravu podkladu, sádrování, tmelení, penetraci a další sjednané služby. Naši odborníci zvládnou i práci s méně standardními materiály, technikami a barevnými kombinacemi.

Služby před malováním i během prací

Protože služby malování bytu Praha nabízejí celkovou přípravu i úklid bytu, můžete se zcela spolehnout na to, že vaše prostory převezmeme a odevzdáme, aniž při malování došlo k nějakému poškození nebo znečištění. Pomůžeme s přípravou na malování nebo ji zcela zajistíme. V rámci přípravy bude provedeno zakrytí podlahy a nábytku, zajistíme i nutnou manipulaci s těžšími kusy vybavení. Maskovací páskou budou zakryty rámy oken, obložení, vypínače a podlahové lišty. Malování bytů Praha zajišťuje i průběžný úklid během malování tak, aby se nečistoty nešířily do dalších prostor.

Kvalitní příprava povrchů a volba barev

Pro kvalitní malbu je zásadním krokem příprava povrchů, které se budou malovat. Tuto úpravu zvládne svépomocí málokdo. Nejedná se jen o mytí a škrabání, ale i aplikaci protiplísňových nátěrů, stěrkování, štukování nebo izolační nátěry. Malování bytu Praha provádí tyto práce na vrcholové úrovni díky profesionálním pracovníkům a špičkovému technickému vybavení. Pomoci vám můžeme i s volbou barev. Vždy dodržujeme návody výrobce a barvy mícháme podle příslušných vzorkovnic a dokážeme poradit i s vhodnými barevnými kombinacemi.

Malování bytu Praha zajistí i následný úklid

Není pro nás žádným problémem zajistit i úklid po malování bytu. Tuto práci považuje malování bytu Praha za samozřejmost. Nemusíte se tedy obávat, že po malování strávíte dlouhý čas při mytí podlah, nábytku či oken nebo dalšího zařízení bytu. Zajistíme vám kompletní úklidovou službu, takže se vrátíte do nově vymalovaného a čistého prostředí, aniž byste museli vyvinout nějaké další úsilí. Pracovat bude malování bytu Praha, vy můžete relaxovat nebo se věnovat jiným činnostem.
Využijte online poptávku pro služby
  1. Malování bytů, domů. kanceláři, nebytových prostor.

  2. Nátěry dveří, dřevěných oken, betonových podlah.

  3. Nátěry fasád a střech, nátěry ocelových konstrukcí.

  4. Řemeslné práce a služby navazující na malby a nátěry.

  5. Rekonstrukce, renovace interiérů i exteriérů, stavební práce.