Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Mít hezky vymalováno je opravdu důležité

Služba zdarma
Cenové nabídky od více firem zdarma
Jak kontaktovat malíře pokojů a firmy
 1. Vložte poptávku na malířské práce, nátěry.

 2. Můžete poptávat i jiné služby a řemesla.

 3. Oslovíte více řemeslníků, firem ve svém okolí.

 4. Konkrétní nabídky očekávejte do 24 hodin.

 5. Vybírejte si z cenových nabídek od více firem.
Dotazy, informace - mob.. 602 682 212
Dotazy, informace - mob.. 602 682 212
Nabídka malířské a natěračské práce
 1. Malování bytů, domů. kanceláři, nebytových prostor.

 2. Nátěry dveří, dřevěných oken, betonových podlah.

 3. Nátěry fasád a střech, nátěry ocelových konstrukcí.

 4. Řemeslné práce a služby navazující na malby a nátěry-
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete dodávku? Půjčujeme dodávky.

Autosklo Ostrava

Jsme specialisté na výměnu čelní skla automobilu.

Mít hezky vymalováno je opravdu důležité

V bytech nebo domech se pořád maluje. Před nastěhováním, při rekonstrukci, nebo během bydlení. Každý prostor dostane nový kabátek a voní, změní barvy a získá jinou atmostéru. Zjistila jsem, že mít hezky vymalováno, je opravdu důležité. Například, při prodeji a koupi bytu hodně záleží, jak byt působí a vypadá.

Uveďme si dva příklady a sami zhodnoťte:

1. příběh Byli mladí a moc se těšili, až začnou spolu bydlet. Rozhodli se koupit 2 pokojový byteček, v podkroví, s prostornou kuchyní a balkónkem. Hledali, pátrali, až nadešel ten hodně očekávaný den a šli se podívat, s paní z realitky, na svůj vysněný byt, který byl v krásném prostředí, blízko centra. Těch pár schodů vyšlapat nevadilo, trošku pohybu ke zdraví jen prospěje. Místo radosti však přišlo zklamání. Při otevření vstupních dveří do bytu, na ně dýchla zatuchlina, stěny na vstupní chodbě nesly stopy plísně a na stropu v kuchyni razila všem do očí velká, mokrá skvrna, po nedávné nehodě s vytopenou střechou. Byt působil zanedbaně a vyžadoval hodně oprav. Zájemci ztratili zájem a odešli znechuceni.

2. příběh Paní z realitky se zamyslela. Pořád nemohla ten byt prodat a přitom stačilo jen tak málo. Kontaktovala majitele bytu, navrhla jim řešení menších úprav. Firma, která přišla provést vymalování, byla jedna z nejlepších v tom městě. Seškrábali starou malbu, zdi hodili do barev, které celý prostor nádherně podtrhly. Paní z realitky byla spokojená, teď se byt určitě prodá. Do prodejní ceny zahrnula i náklady za malování a čekala na vhodné zájemce. Až nadešel ten den.

Po otevření vstupních dveří, zaujala všechny přítomné příjemná vůně a barevnost chodby, která sice byla malá, ale velmi útulná. Nádherně prosvětlené prostory kuchyně a ložnice vyzařovaly takové pozitivum, že bylo ihned rozhodnuto. Byl to ten byt, o kterém snili. Ještě ten den podepsali smlouvu a mohli se nastěhovat.

Zajímavé příběhy, co říkáte? Který se vám líbil? Mně ten druhý, jelikož na mě dýchla super atmosféra. Ano, dneska opravdu záleží na tom, jak je vymalováno, hlavně pokud chceme prodat nebo koupit byt. Nebojte se oslovit profesionály, kteří vám nejen krásně vymalují, ale i po sobě dokonale uklidí.

TOPlist

Víte jak rychle oslovíte malíře pokojů ze svého okolí?

 • Zadejte si zdarma poptávku na malířské práce, nátěry, rekonstrukce, renovace, úklid.
 • Z pohodlí domova si můžete vybrat nejpřijatelnější cenu malování z nabídek od více firem.