DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Nátěry střech

Jak kontaktovat malíře pokojů a firmy
 1. Vložte poptávku na malířské práce, nátěry.

 2. Můžete poptávat i jiné služby a řemesla.

 3. Oslovíte více řemeslníků, firem ve svém okolí.

 4. Konkrétní nabídky očekávejte do 24 hodin.

 5. Vybírejte si z cenových nabídek od více firem.
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete dodávku? Půjčujeme dodávky.

Autosklo Ostrava

Jsme specialisté na výměnu čelní skla automobilu.

Prodlužte životnost své střechy nátěrem

Zkontrolovali jste po zimě střechu svého domu a připadá vám, že je na hraně své životnosti a vy nemáte dostatek prostředků na položení střechy nové? Třeba to nebude ani potřeba. Mnohdy lze i poškozenou střechu renovovat, očistit, vyměnit poškozené části, napenetrovat a natřít. Nátěry střech nejen výrazně prodlouží jejich životnost, ale dodají střeše i svěží vzhled. Pokud střecha plní svou funkci, nemá vážně poškozenou konstrukci a na větší ploše nezatéká, pak není nutno přistupovat k radikálnímu řešení. Zde pomohou právě nátěry střech.

Střecha jako nová

Ač to zní neuvěřitelně, správně vybrané nátěry střech zajistí, že střechy budou opět nejen plně funkční, ale vydrží mnohem déle. Nátěry střech změní jejich vzhled tak, že budou vypadat jako nové. Renovace prostřednictvím nátěru se hodí nejen pro rodinné domy, ale i pro průmyslové objekty, sklady, haly a další. Investovat do nátěrů střech se jistě vyplatí; střecha je zásadní částí konstrukce domu, která obyvatele chrání před nepřízní počasí a klimatickými vlivy. Navíc nátěry střech představují šetrné a levnější řešení ochrany střešní krytiny.

Natírat můžete všechny druhy střech

Nátěry střech změní nejen vzhled střech, ale také střechu chrání. Obrovskou výhodou je to, že na druhu materiálu střešní krytiny nezáleží, lze natírat všechny nejrozšířenější druhy střech
 • plechové
 • eternitové
 • betonové nebo pálené střešní tašky
 • asfaltové
 • alukrytové a další
Je pouze potřeba vybrat správný nátěr podle typu střechy – některé nátěry střech jsou univerzální, některé jsou určeny pouze pro určitý druh střech.

Nátěry střech profesionálně nebo svépomocí

Pokud chcete provádět nátěry střech sami, je to možné, ale vše si dobře rozmyslete. Je potřeba střechu dokonale očistit, opravit případná poškození, napenetrovat a pak teprve provádět nátěr. Vše lze stihnout za poměrně krátkou dobu, většinou do pěti dnů. Nátěry střech jsou však výškové práce, je potřeba jištění a nástroje, se kterými lze snadno pohybovat. Bez značné zručnosti, zkušeností a patřičné výbavy by měly být nátěry střech svěřeny do rukou odborníkům.
Využijte online poptávku pro služby
 1. Malování bytů, domů. kanceláři, nebytových prostor.

 2. Nátěry dveří, dřevěných oken, betonových podlah.

 3. Nátěry fasád a střech, nátěry ocelových konstrukcí.

 4. Řemeslné práce a služby navazující na malby a nátěry.

 5. Rekonstrukce, renovace interiérů i exteriérů, stavební práce.