DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Oškrábání staré malby

Jak kontaktovat malíře pokojů a firmy
  1. Vložte poptávku na malířské práce, nátěry.

  2. Můžete poptávat i jiné služby a řemesla.

  3. Oslovíte více řemeslníků, firem ve svém okolí.

  4. Konkrétní nabídky očekávejte do 24 hodin.

  5. Vybírejte si z cenových nabídek od více firem.
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete dodávku? Půjčujeme dodávky.

Autosklo Ostrava

Jsme specialisté na výměnu čelní skla automobilu.

Oškrábání staré malby

Chystáte se na malování a víte, že budete muset odstranit starou malbu? Nejrozšířenějším způsobem, jak se staré malby zbavit, je její oškrábání. Pokud byste se totiž starého nátěru nezbavili, lepily by se jeho zbytky na použité malířské nářadí a znehodnocovaly malbu novou. Navíc by se pod novým nátěrem tvořily bubliny a praskliny, takže byste zbytečně vynaložili finance i námahu a stejně nedosáhli požadovaného efektu. Věnujte tedy dostatek času a pozornosti přípravným pracím, mezi které oškrábání staré malby rozhodně patří. Důkladná příprava se vyplatí a vy získáte svěží a kvalitně provedenou malbu.

Jak se připravit na oškrabání staré malby

Než se pustíte do oškrabání staré malby, připravte místnost tak, abyste pak měli co nejméně práce s úklidem. Je potřeba odtáhnout nábytek do dostatečné vzdálenosti od stěn a přikrýt ho, aby se zbytečně nezaprášil. Podlahy přikryjte malířskou fólií, ušetříte si tak namáhavé odstraňování navlhlých a zaschlých kousků staré malby. Pokud by se vám do těchto příprav nechtělo, zajistí vám jak tyto práce, tak samotné oškrabání staré malby i následný úklid odborná firma a vy budete mít malování bez starostí.

Oškrabání staré malby není úplně jednoduché

Nemáte-li s malováním zkušenosti, nemusí pro vás být jednoduché ani oškrabání staré malby. Původní nátěr je potřeba navlhčit (vodou s případným přidáním patřičných přípravků), a poté škrabkou opatrně odstranit tak, abyste při tomto procesu nepoškodili stěnu. Po oškrabání staré malby je někdy nutné stěny opravit, uhladit povrch, popřípadě penetrovat. Posoudit, které z těchto prací bude nutno provést, vám pomůže odborný pracovník specializované firmy, takže nebudete muset vydávat finance zbytečně.

Zajistěte si kompletní servis

Proč se zatěžovat přípravou, provedením i úklidem při oškrábání staré malby a následném malování, když si pro všechny tyto práce můžete zajistit kompletní servis profesionální firmy? Vše bude provedeno nejen kvalitně, ale také rychle. Sdělíte své požadavky, domluvíte si potřebnou dobu pro provedení prací a vrátíte se do čistého bytu s novým nátěrem na oškrabaných stěnách. Ušetříte si tak starosti a také náklady na neodborně provedené práce.
Využijte online poptávku pro služby
  1. Malování bytů, domů. kanceláři, nebytových prostor.

  2. Nátěry dveří, dřevěných oken, betonových podlah.

  3. Nátěry fasád a střech, nátěry ocelových konstrukcí.

  4. Řemeslné práce a služby navazující na malby a nátěry.

  5. Rekonstrukce, renovace interiérů i exteriérů, stavební práce.