DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Péče pro stěny pražského bytu

Jak kontaktovat malíře pokojů a firmy
  1. Vložte poptávku na malířské práce, nátěry.

  2. Můžete poptávat i jiné služby a řemesla.

  3. Oslovíte více řemeslníků, firem ve svém okolí.

  4. Konkrétní nabídky očekávejte do 24 hodin.

  5. Vybírejte si z cenových nabídek od více firem.
Půjčovna dodávek

Stěhujete, malujete, potřebujete dodávku? Půjčujeme dodávky.

Autosklo Ostrava

Jsme specialisté na výměnu čelní skla automobilu.

Kde najít odpovídající péči pro stěny pražského bytu?

„Na to, paninko, nepotřebujete známého, na to vám stačí malíř!“, pravil mistr Kondelík blahé paměti vdově Muknšnáblové v nesmrtelném humoristickém románu Ignáta Herrmanna Otec Kondelík a ženich Vejvara, a přestože je jeho děj zasazen do doby vzdálené již více než sto let a Praha se od těch dob notně proměnila, okřídlený výrok páně Kondelíka platí dodnes.

Ušetřete čas i námahu

Pryč je doba, kdy nejmódnějším trendem byly stěny vymalované jen na bílo. Dnes frčí barvy a barevné kombinace, ornamenty, vzory. Netroufáte si sami na podobné pokusy? Nechcete se několik příštích let koukat na kocoury na stěnách a stále znovu se ptát, kde jste udělali chybu? Můžete se jí jednoduše vyvarovat a ještě ušetříte spoustu času a námahy. Svěřte svůj byt do péče odborníkům. Váš domov si ji zaslouží – a vy konečně také. Kde a jak je najdete? V Praze snáz, než kdekoliv jinde. Konkurence mezi firmami je obrovská a vy, jako zákazník, z ní můžete jedině těžit.

Co všechno můžete mít a za kolik

Ať již se chcete držet zuby nehty tradic, nechat se unášet na křídlech fantazie nebo podlehnout posledním módním trendům, na odborníky z pražských malířských firem se vždy můžete spolehnout. Drobné práce, vymalování jediného pokoje, kompletně nový kabát pro celý byt, ordinace, učebny, kanceláře - zcela podle vašich přání a potřeb. Zatímco za běžnou výmalbu v čistě bílé orientačně zaplatíte mezi 25 – 35 Kč/m2, barevné zdi vás vyjdou na 40 – 60 Kč/m2, použití speciálních materiálů stojí od 80 Kč/m2 výše. Konkrétní ceny se vždy odvíjejí od stavu původní malby a podkladu a v závislosti na mnoha dalších aspektech, úvodní schůzka a rozpočet vaší zakázky je samozřejmě zdarma. Připlatíte si ale za nadstandardní služby, jako je škrábání staré malby, sádrování nebo lepení ozdobných lišt. Zaplatit si můžete dokonce úklid po vymalování. I tuto službu v nabídce některých pražských malířských firem najdete.
Využijte online poptávku pro služby
  1. Malování bytů, domů. kanceláři, nebytových prostor.

  2. Nátěry dveří, dřevěných oken, betonových podlah.

  3. Nátěry fasád a střech, nátěry ocelových konstrukcí.

  4. Řemeslné práce a služby navazující na malby a nátěry.

  5. Rekonstrukce, renovace interiérů i exteriérů, stavební práce.